Kivikatuse alternatiiv - eterniit Gotika

Kindlaima garantiiga katus Eestis

Ainult meie katame kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud 30 aasta jooskul

Ainult meie katame 30 aasta jooksul pärast ostu kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest.

Katusekivi on 250% eterniidist raskem

Lisaks tuule- ja lumekoormusele avaldab maja konstruktsioonidele survet ka katusematerjal. 150 m2 eterniiti kaalub 3,1 tonni, kuid kivi lausa 7,7 tonni.

Eterniidi paigalduse hind on 25% soodsam

Ainuüksi konstruktsioonid peavad kivikatusel kandma üle 2 korra suuremat massi. Seetõttu peab ka roovisamm kivil olema tihedam – 300 mm (Gotikal 460 mm)

Esteetiline välimuse garantii 5 aastat

Kivikatusel puudub värvigarantii, kuid eterniitkatusel garanteerime katuse välimuse 5 aasta jooksul peale ostu. Materjali garantii mõlemal tootel 30 aastat.

Suurima kivikatusetootja garantiitingimustes seisab, et kõik kulud, mis on seotud kahjustunud katusekivide väljavahetamisega, sealhulgas paigaldustöö maksumus, kaetakse kõigest kahe aasta jooksul pärast katuse müüki. Kui müügist on möödas rohkem kui kaks aastat, siis transpordi- ja paigalduskulusid ei kaeta. Eterniidi 30-aastane materjali kvaliteediga seotud garantii ning 5-aastane värvigarantii katavad kõikvõimalikud garantiiga seotud kulud, k.a tööraha, mis hõlmab 60–70% katusevahetuse maksumusest. Ühtlasi ei nõua eterniitkatuste valmistaja UAB Eternit Baltic, mille ametlik maaletooja Eestis on Bestor Grupp AS, perioodilist ülevaatust ja hooldust nagu teised tootjad, ning reklamatsiooni summa ei vähene aastatega.

Eterniidi üldised omadused:

  • Vana eterniitkatuse vahetamisel pole vaja ehitusluba!
  • Eterniit on sarnaselt kivikatusega väga kauakestev materjal.
  • Lisaks spetsiaalse karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia kasutusele, on eterniidil esteetilise välimuse garantii.
  • Eterniitplaati tootes pannakse lainete sisse Safety Strips® turvaribad, mis annavad materjalile vastupidavuse purunemisele ning mehaanilise tugevuse.
  • Eterniiti on lihtne paigaldada – lisaks lõigatud nurkadele ja kruviaukudele, on materjal kerge ning ei vaja lisainvesteeringut konstruktsioonide ja vundamendi ehitamisel.
  • Materjal on tulekindel, difuusne (hingav) ning vastupidav leelistele ja haptele.

Eterniit on täiesti keskkonnasõbralik materjal. Nõukaaegne asbest on tänapäeval asendatud PVA-kiuga, millel on palju paremad omadused tsemendi tugevdamiseks.

Küsi pakkumist