Eternit Agro L 1130x1750 eterniit - suured tugevdatud eterniitplaadid

Asbestivaba eterniit Eternit Agro L kaheksalaineline eterniitplaat on standardne katusematerjal. Asbestivaba Agro L plaat on täpselt samasuguse pikkuse ja laiusega nagu nõukaaegne suur eterniitplaat, seega sobivad need plaadid ideaalselt vana eterniidi renoveerimiseks ja asendamiseks, Samuti sobib Agro L eterniit suurepäraselt ka uusehitistele ja suurte katuste ehitamiseks, sest pindade katmine toimub kiirelt ning katus saab hea välimuse.

Plaatidel on juba tehases lõigatud nurgad, mis kiirendab katuse katmist veelgi ning võimaldab säästa paigalduse kuludest. Välja on töötatud spetsiaalne karastatud CurtCoat® värvitehnoloogia, et värv püsiks plaadil kaua. Meie eterniidil on garantii 30 aastat ning eluiga kuni 70 aastat.

Eterniit Agro L plaatidel kasutatakse spetsiaalset Safety Strips® ohutustehnoloogiat, materjali sisse on pandud turvaribad, mis annavad materjalile parema mehaanilise tugevuse ja väga hea vastupidavuse. Meie spetsiaalsed turvaribad takistavad ligi 2 meetrit suurte plaatide purunemist.

Tehnilised parameetrid

Lainete arv: 8
Laius: 1130 mm (kasulik: 1050 mm)
Pikkus: 1750 mm (kasulik: 1600 mm)
Kasulik pindala: 1,68 m2
Paksus: 6,0 mm
Kaal: 25 kg

Vaata eterniidi paigaldusjuhendit

Eternit Agro L plaatidele on saadaval kõik vajalikud lisatarvikud, mis annavad katusele hea välimuse.

Küsi pakkumist